FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z rozwojowych przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym oraz polskim, oferującym najwyższej jakości, śmiałe akcesoria budowlane i meblowe. Do tego jednostka specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, https://fam-to.pl/pl/9676-2/ zapewniającą wysoką homogeniczność struktury detalu. Własnym doświadczeniem oraz zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu położeniach i zapewniające optymalną wygodę i poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. funkcjonuje w oparciu o certyfikaty internacjonalne, stanowiące wytyczne do kompatybilnego jej funkcjonowania.

Jednym z pionierskich produktów, cieszących się olbrzymią popularnością nie tylko w naszym kraju, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z początkowych na rynku odznacza się zaawansowaniem technologicznym i wykorzystaniem najnowszej wiedzy w zakresie odlewów ciśnieniowych. Jej unikatowość bazuje na dodaniu do farby proszkowej nowoopracowanej, czynnej substancji wykazującej silne właściwości antymikrobiologiczne używające system i własną reaktywność. Klamka antybakteryjna zostaje wobec tego bezpieczna przez długie lata, nie tracąc swojej powłoki. Rozwiązanie, o jakim mowa użytkowane jest przede wszystkim w branży meblowej, głównie w sąsiedztwie lokalizacji związanych z medycyną oraz żywnością. Stanowi koncepcję, gwarantującą efektywne ograniczenie występowania, jak oraz roznoszenia drobnoustrojów gramdodatnich, gramujemnych, wszystkiego typu alg oraz grzybów pleśniowych i drożdżowych.

Pomysł własne wykorzystanie odnajduje na każdego rodzaju przestrzeni, wszędzie tam, gdzie dopuszczalne jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tu pomiędzy innymi o klamkach drzwiowych i okiennych, użytkowanych na co dzień przez znaczne ilości robotników czy Klientów. Co istotniejsze, na witrynie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ zdobyć wolno wszelkie szczegółowe informacje oraz skontaktować się z przedstawicielem firmy, z chęcią przedstawiającym szeroką ofertę. Produkt przytoczony powyżej jest godny uwagi jednostek, które stawiają na odkrywcze rozwiązania, bezpieczeństwo oraz odporność.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

technika grzewcza, usługi

Komentarze: 4


 • noavatar.png
  Stroiński | 2021-01-21

  Następnie zaprosił Hanię o lewicę, został uraczony spośród radością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd zakupiłeś synekurę w Kolektywie Powierzchownym Wojska Naszego.

 • noavatar.png
  Krystek | 2022-01-08

  Ciurkiem na frontu czerwca wieli do nas na latko

 • noavatar.png
  Wojtyła | 2022-04-11

  Uprzednio niespełna rok po ślubie pozostali staruszkami urodziwej córuni, natomiast po dwóch latach podrostka.

 • noavatar.png
  Wiciński | 2022-06-15

  Stale na świtu czerwca przyjeżdżali do nas na lato